KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396276
nr 1539 6276
Jan Stigland
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Göta Älv. Olja på duk, 59x68 cm, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
Jan Stigland, svensk konstnär född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:50:28
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr